Współpraca międzynarodowa

Współpraca międzynarodowa zajmuje ważne miejsce w działalności SGGW, przyczyniając się do pogłębiania badań naukowych i ujednolicenia programów dydaktycznych. W strukturze SGGW tymi działaniami zajmuje się Biuro Współpracy Międzynarodowej, podlegające prorektorowi ds. współpracy międzynarodowej. W 2021 r. współpraca międzynarodowa SGGW realizowana była na podstawie ponad 400 umów. Uczelnia współpracuje łącznie z ok. 300 partnerami zagranicznymi na wszystkich kontynentach. Corocznie za granicę wyjeżdża około 1200 pracowników i studentów.

SGGW_17

Trwające rekrutacje do programów wymiany międzynarodowej

Kontakt do Biura Współpracy Międzynarodowej

  • Katarzyna Specjalska, Kierownik Biura Współpracy Międzynarodowej

    telefon +48 (22)59 313 13

    katarzyna_specjalska@sggw.edu.pl

  • Ewelina Belkiewicz, Zastępca Kierownika Biura Współpracy Międzynarodowej

    telefon +48 (22)59 310 45

    ewelina_belkiewicz@sggw.edu.pl

  • Joanna Żach, uczelniany koordynator programu Erasmus+ KA103

    telefon +48 (22)59 310 51

    joanna_zach@sggw.edu.pl

  • Alicja Skora, wyjazdy studentów Erasmus+ KA103

    telefon +48 (22)59 310 49

    alicja_skora@sggw.edu.pl

  • Anna Jasiuk, wyjazdy studentów Erasmus+ KA103

    telefon +48 (22)59 310 56

    anna_jasiuk@sggw.edu.pl

  • Małgorzata Szczęsna, przyjazdy studenci Erasmus+ KA103, KA107

    telefon +48 (22)59 310 46

    malgorzata_szczesna@sggw.edu.pl

  • Justyna Szadkowska, przyjazdy studenci Erasmus+ KA103

    telefon +48 (22)59 310 52

    justyna_szadkowska@sggw.edu.pl

  • Sylwia Mirosław, przyjazdy studenci Erasmus+ KA103, WePoint

    telefon +48 (22) 59 318 46

    sylwia_miroslaw@sggw.edu.pl

  • Monika Witek, przyjazdy studenci Erasmus+ KA103

     
  • Justyna Młynarska, delegacje

    telefon +48 (22)59 310 43

    justyna_mlynarska@sggw.edu.pl

  • Dominika Zaremba, delegacje

    telefon +48 (22)59 310 44

    dominika_zaremba@sggw.edu.pl

  • Joanna Lubecka, goście z zagranicy (Program Visiting Professor)

    telefon +48 (22)59 310 76

    joanna_lubecka@sggw.edu.pl