Semestr letni w Norwegii – nabór

BWM serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w naborze na studia wymienne w Ostfold University College. Wyjazd finansowany jest w ramach funduszy EOG. Aplikacje przyjmowane będą do 03/07/2022.

KTO: Nabór skierowany jest do studentów Wydziału Ekonomicznego z pierwszego stopnia studiów (ukończony I rok) posiadających status studenta SGGW. Dopuszczalny jest również udział studentów II stopnia pod warunkiem ułożenia odpowiednio wymiennego programu studiów.

GDZIE: Ostfold University College, Norwegia.

KIEDY: Mobilność musi być zrealizowana w semestrze letnim roku akademickiego 2022/23.

FINANSOWANIE: Wyjazd finansowany jest w ramach funduszy EOG. Miesięczna stawka grantu to 1200 EUR. Dofinansowanie przyznawane jest na maksymalnie 5 miesięcy i 14 dni. Uczestnicy otrzymują ryczałt na podróż w wysokości 275 EUR.

LICZBA MIEJSC: 2

Aby wziąć udział w naborze należy złożyć w BWM:

Formularz zgłoszeniowy

-potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 w formie certyfikatu międzynarodowego (np. FCE, TOEFL, LCCI); w przypadku braku certyfikatu istnieje możliwość wzięcia udziału w egzaminie online.

Termin przyjmowania dokumentów: 03/07/2022. Finalna kwalifikacja zostanie przedstawiona w ramach listy rankingowej.

KONTAKT:

Anna Jasiuk

e-mail: erasmus@sggw.edu.pl

tel. 22 59 310 56

Projekt EOG/21/K2/W/0011 Komponent II _Mobilność w szkolnictwie wyższym w ramach programu Edukacja korzysta z dofinansowania o wartości 47 415 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Celem projektu  jest  zniwelowanie różnic ekonomicznych oraz  wzmocnienie potencjału ludzkiego poprzez  realizacje mobilności studentów oraz pracowników uczelni.