University of Lille we Francji, zaprasza na  Online Staff  Week , który odbędzie się od 23 do 24 czerwca 2021 r. Wydarzenie to jest otwarte zarówno dla pracowników akademickich, jak i pracowników administracyjnych. Dzięki intensywnemu programowi skupiającemu się na innowacjach edukacyjnych, ten tydzień da możliwość zapoznania się z innowacyjnymi przestrzeniami edukacyjnymi i polami badawczymi Uniwersytetu, kładąc nacisk na urządzenia do symulacji programów zdrowotnych. Podczas tego wydarzenia będzie można odkryć zaawansowane multidyscyplinarne programy badawcze i przestrzenie do testowania i rozwijania inicjatyw edukacyjnych, a także uczestniczyć w dyskusji na temat wpływu kryzysu COVID19 na praktyki dydaktyczne i organizację uniwersytetów. Proponowane są również dynamiczne scenariusze i działania mające na celu poznanie francuskiej kultury.

Rejestracja do 28.05.2021