Serdecznie zapraszamy studentów I (ukończone 2 lata studiów), II i III stopnia studiów do wzięcia udziału w kursie intensywnym BIP w Universidad de Almeria.

Mobilność składa się z części wirtualnej (praca online w grupie, stworzenie raportu na dany temat) oraz części fizycznej – 5 dni nauki w Hiszpanii.

Zajęcia części fizycznej mobilności mają na celu umożliwienie interakcji studentów z badaczami i profesjonalistami spoza uczelni, których działania związane są z bioremediacją za pomocą mikroalg i bioreaktorami. Studenci będą mogli odwiedzić organizacje z branży zero waste.

Rodzaj mobilności: Mobilność krótkoterminowa Erasmus+ (Blended Intensive Couse)

Temat: “The teamworking towards zero waste: ensure sustainable production patterns”

Grupa docelowa: Studenci pokrewnych kierunków w szczególności WBIŚ, WTŻ, WIP

Termin: część wirtualna – marzec-czerwiec; część fizyczna za granicą – 5 dni w lipcu 2024 (dokładny termin zostanie określony w późniejszym czasie)

Miejsce: Universidad de Almeria

Punkty ECTS: 4

Dofinansowanie: 70 EUR na każdy dzień mobilności fizycznej; dofinansowanie kosztów podróży – 700 zł; możliwy dodatek Green Travel oraz dodatkowe dofinansowanie dla osób z mniejszymi szansami

Konieczna jest zgodność programowa studiów z tematyką BIP’u oraz zgoda Prodziekana do Spraw Dydaktyki na wyjazd.

Na zgłoszenia z dołączonym certyfikatem językowym (min. poziom B2 – akceptujemy rozszerzony wynik egzaminu maturalnego z języka angielskiego lub certyfikaty wydane przez szkoły językowe) czekamy do 20 lutego 2024. Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres: anna_jasiuk@sggw.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy BIP kwalifikacja

Więcej informacji o kursie:

Wstępny plan