Blended Intensive Course - mobilność krótkoterminowa w ramach programu Erasmus+ w Babes-Bolyai University

Oferta: Intensywny kurs pt. “Developing communications skills, implementing inclusive practices and supporting social diversity in HEI” w formie warsztatów i wykładów. Kurs jest wyceniony na 3 punkty ECTS.

Organizator: Babes-Bolyai University, Cluj – Napoca, Rumunia

Termin: 19-23/02/2024 – część wirtualna; 26/02/2024 – 01/03/2024 – część mobilności fizycznej, odbywającej się w Rumunii

Wymagania: studenci I i II stopnia studiów (ukończony I rok studiów), którzy otrzymają zgodę prodziekana ds. dydaktyki na wyjazd; oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów Wydziału Socjologii i Pedagogiki oraz Wydziału Ekonomicznego; wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego

Cena: brak opłat

Dofinansowanie wyjazdu: możliwość uzyskania stypendium na krótkoterminową mobilność w ramach programu Erasmus+ (łącznie 350 EUR plus 190 EUR w przypadku tzw. podróży Green Travel (pociąg, autobus, samochód współdzielony z innymi uczestnikami kursu)

Więcej informacji

DEADLINE: zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem będą przyjmowane do 17/11/2023 pod adresem anna_jasiuk@sggw.edu.pl. W przypadku otrzymania ponad 10 zgłoszeń wprowadzona będzie dodatkowa kwalifikacja.

ULOTKA z opisem aktywności