Termin składania dokumentów – 26/01/2024

Celem wyjazdu STA jest prowadzenie zajęć dla studentów w jednej z uczelni partnerskich, z którą SGGW ma podpisaną umowę bilateralną. W ramach wyjazdu nauczyciel jest zobowiązany przeprowadzić min. 8 godzin wykładów. Wymagana długość wyjazdu to min. 2 dni pobytu bez dni podróży.

Dofinansowanie jest przyznawane na maksymalnie 5 dni pobytu oraz na koszty podróży według stawek ryczałtowych. W przypadku planowanych dłuższych wyjazdów, powyżej 5 dni,  dodatkowe dni mają dofinansowanie zerowe.

Kandydaci mogą ubiegać się o więcej niż jeden wyjazd – może on zostać przyznany w przypadku, gdy pozostaną wolne środki po danej rekrutacji.

Szczegółowe zasady oraz wymagane w rekrutacji  formularze  znajdują się  na stronie BWM.

Zgłoszenia  w rekrutacji należy na wyjazdy należy dokonać korzystając wypełniając formularz forms

Kontakt: Joanna Żach – Uczelniany koordynator programu Erasmus+, joanna_zach@sggw.edu.pl